+90 216 6512322

Hakkımızda

(TCG) FORA HUKUK BÜROSU

Av. İbrahim ÇETİNKAYA, Av. Sinan GÜZEL ve Av. Hüseyin Mitat TOMBAK tarafından 2008 kurulmuş bulunan (TCG) FORA HUKUK BÜROSU, Türk Hukuku ve Uluslararası Hukuk alanlarında uzmanlaşmış avukatları, idari personeli, başta İngilizce olmak üzere çeşitli yabancı dillerde de hukuki hizmet verebilme imkanları, teknolojik altyapısı ve bilimsel kaynak donanımı ile 2008 yılından beri yerel ve uluslararası alanlarda faaliyet göstermektedir.

Her biri kendi sektörünün önde gelen şirketleri arasında yer alan yerli ve yabancı müvekkil portföyüne, hukukun farklı dallarında ihtisaslaşmış avukat kadrosu ile deniz ve kara ticareti hukuku, şirketler hukuku, gayrimenkul hukuku, vergi hukuku, iş hukuku, taşıma ve lojistik sektörüne özgü hukuk hizmetleri, şirket satın alma ve birleşmeleri, doğrudan yabancı yatırımlar ve proje geliştirme ağırlıklı olmak üzere, hukukun farklı alanlarında avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Yetenekli ve geniş bir alanda tecrübeye sahip hukukçulardan kurulu TCG Fora ekibi, Müvekkillerine en doğru, hızlı ve etkin hizmeti vermektedir. Uzun yıllar içinde geliştirdiği geniş ve güvenilir işbirliği ilişkileri sayesinde, dünyanın hemen her yerinden ihtiyaca uygun hukuki yardım sağlayabilmektedir.

Büromuz avukatları mevzuattaki gelişmeleri, yerli ve yabancı ilk derece ve Yüksek Mahkeme Kararlarını, ulusal ve başta Avrupa Birliği olmak üzere uluslararası kurumların karar ve işlemlerini takip ederek, hukuki ve teknik konularda üniversiteler ve bilim adamlarıyla görüş alış-verişinde bulunarak faaliyet gösterdiği alanlardaki bilgi ve deneyimini sürekli artırmaktadır. Büromuzun felsefesi, her bir konuya aynı önemi atfederek, aynı sorumluluk duygusuyla yaklaşarak, Müvekkillerimizi her aşamada doğru şekilde yönlendirmek ve bilgilendirmektir.

Bünyesinde İngilizce, Fransızca ve Farsça dillerini bilen avukatları bulunduran TCG Fora Avukatlık Bürosu, faaliyet alanı çerçevesinde dünyanın hemen her yerindeki yabancı hukuk büroları ve diğer hizmet sağlayıcıları ile işbirliği içerisindedir ve bu sayede dünyanın neresinde ve ne zaman karşılaşılırsa karşılaşılsın Müvekkillerinin hukuki sorunlarına en hızlı şekilde çözüm üretebilmektedir.